portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Sol & Art sp. z o.o. sp. k.

  adres:
  ul. Madalińskiego 9 ; Kraków 30-303
  tel:
  12 294 10 10
  www:
  http://www.solartdeweloper.pl/
  email:
  info@solartdeweloper.pl
  „Sol & Art sp. z o.o.” spółka komandytowa jest nowym, prężnie rozwijającym się uczestnikiem krakowskiego rynku deweloperskiego.

  Nowa spółka to efekt udanej współpracy dwóch, wcześniej przez lata samodzielnie działających w Krakowie firm deweloperskich – Sol Invest i Art Development. Pierwsza z nich rozpoczęła swą aktywność w budownictwie już z początkiem lat 90 – tych, natomiast druga dekadę później.

  Łączny dorobek Sol Invest i Art Development to prawie 50 000 m. kw. oddanych lokali mieszkalnych i usługowych co przekłada się na ponad 450 zadowolonych rodzin, zamieszkujących nasze inwestycje.

  Obydwie spółki rozpoczęły współpracę w połowie 2008 roku, realizując wspólnie inwestycję „Polana Borkowska” przy ulicy Zdunów w Krakowie. Mimo rozpoczynającego się wówczas kryzysu w branży deweloperskiej, wspólne przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem w postaci sprzedaży wszystkich lokali mieszkalnych i usługowych w trakcie trwania inwestycji i oddaniem budynku do użytkowania w czerwcu 2010 roku. W międzyczasie obydwie spółki podjęły się również wspólnej realizacji inwestycji „Zachodnia 21”, która bez komplikacji zmierza do zakończenia w połowie roku 2011.
  Udana, sprawdzona w praktyce współpraca, zaowocowała decyzją o połączeniu sił i wspólnym wykorzystaniu bogatego doświadczenia, umiejętności i profesjonalizmu.

  Nowa spółka – Sol & Art sp. z o.o. sp. komandytowa powołana została w marcu 2010, a w jej Zarządzie zasiedli Prezesi dotychczas osobno działających firm – Andrzej Solak i Adam Urban.

  Połączenie doświadczenia, fachowej wiedzy i profesjonalizmu dwóch, z sukcesami działających na rynku deweloperskim firm, daje pewność dynamicznego rozwoju spółki Sol & Art a wszystkim jej Klientom gwarancję współpracy z wiarygodnym, solidnym i profesjonalnym partnerem.

  Już w 2011 roku Spółka planuje wprowadzić do sprzedaży ok. 400 lokali mieszkalnych w Krakowie, co uczyni ją jednym z większych graczy krakowskiego rynku nieruchomości.

fora inwestycji dewelopera Sol & Art w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO