portal osiedli, dzielnic i miast

powered by
Google


 Regulamin Forum


Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili (bez podania powodu) jeśli zajdzie taka subiektywna potrzeba.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administrator tego forum mają prawo do usuwania oraz zmiany każdej sygnatury w każdej chwili (bez podania powodu) jeśli zajdzie taka subiektywna potrzeba.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą ułatwieniu korzystania z forum.


1. Forum ma na celu wymianę informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.

2. Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum. Nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach/forach.

3.  Nie publikuj komercyjnych ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe. Domyslnie tresci zawierajace adresy stron internetowych sa traktowane jako reklama. Konto osoby wielokrotnie powielajacej reklamy zostanie niezwłocznie zablokowane. W portalu "Moje Osiedle" mozliwa jest publikacja niekomercyjnych ogloszen drobnych na forum "Ogloszenia" - wylacznie dla mieszkancow danego osiedla lub dzielnicy.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

5. Nie wolno używać wulgaryzmów (słów powszechnie uznanych za obelżywe), publikować tekstów pornograficznych i obscenicznych.

6. Zabronione są sformułowania obraźliwe oraz groźby w stosunku do innych osób.

7. Osoby do czasu publikacji 20 wlasnych postów w portalu nie mogą umieszczać w postach adresów stron www.

8. Nazwa uzytkownika nie moze być :
- niezgodna z prawem
- prowokacyjna lub budzaca zstrzezenia
- wulgarna
- adresem strony internetowej
- nie moze zawierac zadnych tresci reklamowych

9. Zabronione jest zakladanie wiecej niż jednego konta przez jednego użytkownika.

10. Dozwolona sygnatura to taka, ktora :
- jest nie dluzsza niz piec linii
- zgodna jest z opisanymi powyzej zasadami panujacymi na forum
- nie zawiera zadnych tresci reklamowych
- nie zawiera linkow do stron o charakterze konkurencyjnym i komercyjnym

11. Treści sprzeczne z regulaminem mogą zostać usunięte, jak również może zostać zablokowane uczestnictwo na Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na Forum przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez redakcje Protalu zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Forum www.MojeOsiedle.pl wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.

12. Usuniecie konta jest mozliwe poprzez wyslanie 'prywatnej wiadomosci' z potwierdzeniem usuniecia konta do administratora portalu.

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO