portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  NDI SA

  adres:
  Powstańców Warszawy 19 ; Sopot 81-718
  tel:
  +48 (58) 7717700
  fax:
  +48 (58) 7717701
  www:
  http://ndi.com.pl
  email:
  ndi@ndi.com.pl
  Prywatna polska firma dewelopersko-realizacyjna obecna na polskim rynku od 20 lat. W lutym 2011 roku Spółka zajęła I miejsce w rankingu ‘Diamentów Forbesa’ wśród spółek najszybciej zwiększających swoją wartość w kategorii poziomu przychodów powyżej 250 mln zł.

  Firma specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji prestiżowych inwestycji, takich jak np. sieć hoteli Sheraton w Polsce, budowa budynków biurowych dla branży bankowej i ubezpieczeniowej (siedziba ERGO Hestii w Sopocie, PKO BP w Warszawie, ING Banku Śląskiego w Katowicach).

  NDI pełniła rolę dewelopera, współinwestora oraz generalnego wykonawcy w projekcie związanym z przebudową centrum Sopotu. Projekt zakładał znaczne odnowienie zabudowy miejskiej i dostosowanie jej do wymagań stawianych nowoczesnej architekturze. W ramach projektu powstały: hotel Sheraton z centrum konferencyjnym i Spa, Dom Zdrojowy, Kamienica Morska, Centrum handlowo-usługowe oraz budynek biurowy z parkingiem.
  www.ndi.pl

  Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i realizacji inwestycji na rynku nieruchomości i rozwoju infrastruktury. Od dwudziestu lat realizuje szereg inwestycji m. in. biurowych, hotelowych, bankowych, usługowych i infrastrukturalnych, których łączna wartość przekracza 2,5 mld EUR. NDI dysponuje wykwalifikowaną kadrą specjalistów, do których należą ekonomiści, inżynierowie i prawnicy o wieloletnim doświadczeniu, zdobytym zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.

fora inwestycji dewelopera NDI w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO