portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  AGROBEX Spółka z o.o.

  adres:
  Kochanowskiego 7 ; Poznań 60-845
  tel:
  (61) 84-64-000
  www:
  http://agrobex.pl/
  email:
  agrobex@agrobex.com.pl
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe i Handlowe AGROBEX zostało utworzone w 9 listopada 1988 roku. W początkowym okresie firma wykonywała usługi budowlane, prowadziła skład celny i Ośrodek Przetwarzania Informacji. Od 1997 roku firma prowadzi działalność deweloperską. Branża budowlana jest aktualnie zasadniczym obszarem działalności firmy. AGROBEX oferuje mieszkania na sprzedaż, wykonuje także wszelkie roboty i zamówienia budowlane.

  Przez 13 lat działalności AGROBEX wybudował ponad 3000 mieszkań. Znakiem rozpoznawczym firmy stały się dynamizm w działaniu, nowoczesność technologiczna, jakość wykonania i rzetelność w relacjach z klientami. W rezultacie AGROBEX osiągnął pozycję jednego z największych i najbardziej cenionych deweloperów w regionie. AGROBEX także administruje wybudowanymi budynkami, wkracza również w sektor biurowców, obiektów handlowych i komercyjnych.

  W branży informatycznej AGROBEX INFO specjalizuje się w opracowywaniu własnego oprogramowania mikrokomputerowego dla średnich i małych firm w zakresie rachunkowości i podatków oraz wdrażaniu systemów z kompleksową obsługą merytoryczną, informatyczną, i stałym nadzorem nad ich bieżącym działaniem.

fora inwestycji dewelopera AGROBEX w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO