portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Torus sp. z o.o. sp. k.

  adres:
  al. Grunwaldzka 413 ; Gdańsk 80-309
  tel:
  58 76 46 000
  www:
  http://torus.gda.pl/
  email:
  mieszkania@torus.gda.pl
  Torus sp. z o.o. sp. k. jest firmą inwestującą na trójmiejskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Specjalizujemy się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych oraz w realizacji wielorodzinnych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym jak również magazynów i hoteli.

  Działalność deweloperską rozpoczęliśmy od inwestycji komercyjnych i dotychczas wybudowaliśmy blisko 50 000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej. W kolejnych latach poszerzaliśmy zakres działalności o budynki mieszkalne, i hotele. Do naszych osiągnięć w budownictwie mieszkaniowym możemy zaliczyć apartamentowiec zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 75 oraz budynek wielorodzinny położony w Gdańsku przy ul. Otwartej 38.

  Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi tworzymy obiekty, które z pewnością mogą zaspokoić potrzeby dzisiejszego rynku nieruchomości i zadowolić wszystkich naszych Klientów.

  Realizowane przez nas inwestycje powstają przy współudziale sprawdzonego zespołu architektów, gwarantując nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność naszych obiektów. W procesie budowlanym wykorzystujemy technologie dające gwarancję jakości i wytrzymałości.

  Jesteśmy przekonani, że oferując dobry produkt, rzetelną i profesjonalną obsługę, spełniamy wysokie wymagania naszych Klientów.

fora inwestycji dewelopera Torus w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO