portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Terra Casa S.A.

  adres:
  Emilii Plater 53 ; Warszawa 00-113
  tel:
  (22) 540-7-540
  email:
  krainska@terracasa.pl
  Firma Terra Casa od 1997 roku realizuje projekty deweloperskie kierując się zasadami wnikliwego, etycznego i nowoczesnego zarządzania. Prowadzimy działalność inwestycyjną, organizujemy budowy i sprawujemy nadzór budowlany, pełnimy także rolę inwestora zastępczego. Pozyskujemy strategicznie położone nieruchomości oferyjąc naszym klientom i inwestorom jak najlepsze ich wykorzystanie. Regulujemy stan własnościowy nieruchomości poszukując właścicieli gruntów i spadkobierców, także poza Polską. Prowadzimy również działalność konsultingową. Rozpoznajemy możliwości inwestycyjne tam gdzie większość widzi tylko trudności i przez to tworzymy unikalne projekty oraz wartośći dla naszych klientów. W oparciu o doświadczenie członków zespołu oraz o prostą i czytelną strukturę, oferujemy profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach. W zależności od charakteru inwestycji i oczekiwań naszych klientów zarządzamy projektami i inwestycjami lub występujemy w roli konsultanta, inwestora, czy dewelopera.

  Terra Casa jest Firmą, która wnikliwie, etycznie i nowocześnie realizuje projekty, zarządza nimi i w warunkach wzmagającej się konkurencji oraz rosnących potrzeb klientów stale doskonali oferowane usługi. Tworzymy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania do efektywnej realizacji inwestycji oraz zapewniamy naszym Partnerom profesjonalną obsługę.

fora inwestycji dewelopera Terra Casa w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO