portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  TRIADA DOM Sp.j.

  adres:
  ul. Jana Długosza 60 ; Wrocław 51-162
  tel:
  71 394 10 00
  www:
  http://www.triadadom.pl/
  email:
  biuro@triadadom.pl
  Firma Triada-Dom powstała w 1999 roku w formie spółki cywilnej, która została przekształcona na początku 2003 roku w spółkę jawną. Założycielami i właścicielami firmy są Maciej i Wojciech Wachowiakowie oraz Artur Śliwiak, którzy kierują nią do dziś.

  Podstawowym zadaniem spółki jest organizowanie i przeprowadzanie całego procesu inwestycyjnego zmierzającego do wybudowania i przekazania przyszłym właścicielom lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Firma bezpośrednio zajmuje się wszystkimi etapami powstawania budynków, począwszy od wyszukania i zakupu atrakcyjnych działek poprzez wykonanie koncepcji architektonicznej aż po przekazanie gotowych i komfortowych lokali nabywcom.

  Triada-Dom rozpoczęła swoją działalność od wybudowania domów wielorodzinnych w Trzebnicy, gdzie zarejestrowana jest siedziba spółki.

  W 2004 roku w ramach dynamicznego rozwoju spółka zdecydowała się na rozszerzenie swojej działalności na teren Wrocławia, gdzie powstało nowe biuro sprzedaży.
  I tak we wrześniu 2005 roku w stolicy Dolnego Śląska na Krzykach przy ul. Strońskiej stanął pierwszy budynek wybudowany przez Triadę-Dom. Następne w latach 2006-2008 powstało „Osiedle Spiżowe” u zbiegu ulic Spiżowej i Manganowej. Równolegle do „Osiedla Spiżowego” realizowana była inwestycja osiedla „Złociste Jarzębiny” przy ulicy Zatorskiej, kameralne domki przy ul. Szarskiego na Muchoborze Wielkim oraz „Osiedle Sobótka” w Świdnicy przy ul. Księcia Bernarda.

  Od 2009 r. prowadzone są kolejny trzy inwestycje: osiedle „Pod Platanami” przy ul. Kamieńskiego, osiedle „Złociste Jarzębiny II” przy ul. Zatorskiej oraz osiedle „Panorama” w Trzebnicy przy ul. Wrocławskiej. W międzyczasie wybudowany został kompleks biurowy przy ul. Długosza o nazwie „Długosza BusinessPark” z biurami i halami magazynowymi do wynajęcia.

  Triada-Dom to solidny i bardzo prężnie rozwijający się Deweloper. Dba o klientów, każdego traktując indywidualnie. Dokładnie przedstawia ofertę, wizualizację osiedla i rzuty mieszkań. Dewizą spółki jest pełne zadowolenie klientów - począwszy od pierwszych z nią kontaktów, stąd indywidualna obsługa każdego z nich.

fora inwestycji dewelopera TRIADA DOM w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO