portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  TARGO S.A.

  adres:
  ul. Inżynierska 78 ; Gdynia 81-512
  tel:
  58 664 88 37
  fax:
  58 664 88 37
  www:
  http://www.targo.com.pl/
  email:
  targo@targo.com.pl
  Targo S.A. - jest firmą deweloperską, z piętnastoletnią tradycją, działającą na trójmiejskim rynku nieruchomości. Budujemy obiekty o zróżnicowanym charakterze: kamienice śródmiejskie, osiedla i kompleksy mieszkaniowe, mieszkania, domy wielorodzinne oraz apartamenty i domy jednorodzinne.

  Zakres działalności firmy obejmuje cały proces realizacji inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projekt techniczny, do kompleksowego wykonawstwa. Tworzymy i realizujemy własne projekty architektoniczne, dbając o ich niepowtarzalny charakter. Precyzyjne przemyślenia i funkcjonalność pozwala na dużą swobodę aranżacji mieszkań.

  Dzięki sprawnej realizacji projektów inwestycyjnych, której filar stanowi wyspecjalizowana i otwarta na Klienta kadra pracownicza, oraz atrakcyjnym lokalizacjom gruntowym, firma trwale wkomponowała się w trójmiejski krajobraz mieszkaniowy. Długotrwała współpraca z instytucjami finansowymi umożliwia szybki i korzystny dostęp do różnych źródeł finansowania własnego "M".

  Deweloper, sprzedaż mieszkań - mieszkania, domy wielorodzinne i apartamenty.

fora inwestycji dewelopera TARGO w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO