portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Structur Concept sp. z o.o.

  adres:
  ul. Wołodyjowskiego 49a ; Warszawa 02-724
  tel:
  22 847-39-21
  fax:
  22 847-39-20
  www:
  http://structur.waw.pl/
  email:
  structur@structur.waw.pl
  Spółka specjalizuje się w budowie niewielkich domów wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i standardzie.

  Powstanie Spółki poprzedzała 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela w Szwajcarii i Niemczech.

  Jego projekty znalazły uznanie specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla „willi miejskich” „Seepark Rangsdorf „ pod Berlinem.

  Ideą Firmy jest, popularna w Europie Zachodniej idea budowania małych domów mieszkalnych – „willi miejskich”. Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny i tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa.

  Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane budynki w Warszawie przy ulicy Pustułeczki 12, Wołodyjowskiego 51 i Bajana 21.

  Działalność Spółki została uhonorowana zajęciem I miejsca w rankingu deweloperów tygodnika Wprost za 2004 rok oraz IV miejsca w rankingu firm developerskich Muratora w kategorii atrakcyjność oferty w 2005 roku.

fora inwestycji dewelopera Structur Concept w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO