portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  SAP-PROPERTY Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Orzycka 27 ; Warszawa 02-695
  tel:
  22 / 430 63 00
  fax:
  22 / 430 63 01
  www:
  http://www.sapproperty.pl /
  email:
  sapproperty@sapproperty.pl
  Szanowni Państwo !

  SAP-PROPERTY jest prywatną firmą z udziałem kapitału austriackiego, zajmującą się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych jako deweloper/inwestor. Spółka powstała jako jedna z firm Grupy SAP-PROJEKT specjalizującej się w roli dewelopera. W roku 2002 w związku ze zmianą struktury udziałowej w SAP-PROJEKT tj. zakupu udziałów przez Tebodin BV Holandia, SAP-PROPERTY została kapitałowo wyłączona z Grupy SAP-PROJEKT ale do końca 2005 roku występowały powiązania personalne wspólników i Prezesów Zarządów.

  Moje doświadczenie deweloperskie sięga jeszcze lat poprzedzających zmiany systemu politycznego i gospodarczego w Polsce. Już w latach 1986/1987 byłem negocjatorem i organizatorem pierwszej w Polsce spółki typu Joint Venture tj. LIM, która dokończyła budowę kompleksu gdzie jest hotel Marriott. Jako z-ca naczelnego dyrektora PLL LOT negocjowałem z bankami finansowanie tego projektu na zasadzie "Project Finance" oraz umowy o zarządzanie hotelem z siecią Marriott. W latach 1989-1991 organizowałem warszawską samorządową spółkę deweloperską Holding-Wars. Od roku 1991 do 1996 pracowałem jako dyrektor d/s deweloperskich dla austriackiej firmy Bau Holding przy następujących projektach:
  - Kompleks PAZIM Center w Szczecinie z hotelem Radisson
  - IPC - budynek biurowy w Warszawie, ul. Koszykowa 54
  - BBC - budynek biurowy w Gdyni, ul. Śląska
  - Aktyn - budynek biurowy w Warszawie, ul. Chmielna 132/134
  - ILMET - budynek biurowy w Warszawie, przy rondzie ONZ

  Ostatnie 10 lat pracowałem jako Prezes Zarządu SAP-PROJEKT i jako partner SAP-PROPERTY, gdzie Prezesem Zarządu był Pan Aleksandar Gerö. Pan Gerö nadal pozostaje w firmie aktywnym udziałowcem. Prawie całe życie zawodowe Pana Gerö było związane z działalnością deweloperską. Na początku lat 80-tych w silnej konkurencji z firmami francuskimi i szwedzkimi zdobył dla austriackiej firmy "Mischek" kontrakt na trzy Nowotele Orbisowskie w Krakowie, Cząstochowie i Cieszynie.
  W połowie lat 80-tych jako dyrektor firmy Bau Holding Development zrealizował w różnych krajach Europy Wschodniej kontrakty samospłacające, a tylko w Polsce we współpracy ze mną dwanaście obiektów od LIM Centrum do ILMET-u w wartości ok. 500 milionów USD. W połowie lat 90-tych dołączył się do firmy SAP-PROJEKT i rozpoczął nowy etap w swoim życiu zawodowym i to nie tylko jako deweloper, lecz w podwójnej roli udziałowca-dewelopera.

fora inwestycji dewelopera SAP-PROPERTY w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO