portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Portero Polska Sp. z o.o.

  adres:
  Plac Defilad 1 ; Warszawa 00-901
  tel:
  022 656 66 97
  fax:
  022 656 66 98
  www:
  http://www.portero.pl/
  email:
  biuro@portero.pl
  Portero Polska Sp. z o.o. jak i powiązane z nią spółki kapitałowe są spółkami polskimi, których siedziba główna znajduje się w Warszawie przy Placu Defilad 1 w budynku Pałacu Kultury i Nauki.

  Spółki od 3 lat prowadzą działalność deweloperską i budowlaną. Strategia działania, polityka jakości , szacunek do klientów i najwyższe standardy w biznesie Spółki czerpią i stosują w oparciu o wieloletnie doświadczenia na rynku hiszpańskim.

  "Grupo Portero" tworzą cztery Spółki w Hiszpanii (Portero Azulejos, Portero Escobar Exposiciones, Grupo de Compras Portero and Grupo Inmobiliario Portero) i dwie w Polsce (Portero Polska i Portero Wrocław Gagarina)

  Firma swą działalność jako deweloper rozpoczęła w 2003 roku budową centrum budowlanego o powierzchni 5000 m2. Od tego momentu grupa sukcesywnie zwiększyła swój udział w projektach deweloperskich, dywersyfikując go między inwestycje mieszkaniowe, handlowe i biurowe.

fora inwestycji dewelopera Portero Polska w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO