portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Platinum Properties Group S.A.

  adres:
  Al. Niepodległości 58 ; Warszawa 02-626
  tel:
  22 397 43 43
  fax:
  22 397 44 41
  www:
  http://www.ppgsa.pl/
  email:
  info@ppgsa.pl
  Platinum Properties Group jest holdingiem firm z udziałem polskiego kapitału, zajmującym się inwestowaniem, obrotem i zarządzaniem luksusowymi nieruchomościami. Podmiotem dominującym w Grupie jest Platinum Properties Group S.A. Spółka w październiku 2009 r. zadebiutowała na rynku NewConnect, dołączając tym samym do grona spółek publicznych. Docelowo zamierza przejść na parkiet główny, co ma nastąpić w 2011 r.

  PPG S.A. powstała w październiku 2008 r. w wyniku połączenia W-Link sp. z o.o. oraz Platinum Properties sp. z o.o. Spółka.

  Spółka jest ekspertem w inwestowaniu na rynku nieruchomości luksusowych. Obecnie jej działalność koncentruje się na segmencie ekskluzywnych apartamentów. W chwili obecnej trwają prace nad przygotowaniem oferty powierzchni biurowych. Główne obszary działalności PPG S.A. to zarządzanie, administrowanie, planowanie strategiczne, finansowanie oraz nadzór nad działalnością wszystkich firm należących do grupy.

fora inwestycji dewelopera Platinum Properties Group w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO