portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Platinum Invest sp. z o.o.

  adres:
  Al. Grunwaldzka 82 (III piętro, lok. 317); Gdańsk 80-244
  tel:
  58 765 06 17; 508 003 002
  www:
  http://osiedlepogodno.pl/kontakt/
  email:
  biuro@platinuminvest.pl
  Platinum Invest sp. z o.o. powstałą jako firma deweloperska łącząca doświadczenie kadry zarządzającej, utytułowanych projektantów, doświadczonego wykonawcy i siły kapitału krajowych i zagranicznych inwestorów.


  Prezes Zarządu Maciej Zawiślak zdobywał doświadczenie jako wieloletni dyrektor bankowości inwestycyjnej oraz członek zarządu jednego z Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, zaś w Radzie Nadzorczej zasiadają osoby z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości, posiadające też doświadczenie w budowie tanich i solidnych domów www.deweloper-gdansk.pl.

  Projekty architektoniczne opracowuje zespół renomowanych architektów z pracowni JPP Architekci oraz ze Studia Projektowego DOMUS s.c. Sieniawski & Sieniawski www.domus.org.pl

  Generalnym wykonawcą jest firma Land z Gdyni www.land.gdynia.pl, której dotychczasowe realizacje znane są z solidności wykonania.Platinum Invest posiada kapitał własny i działa wyłącznie w oparciu o środki prywatnych inwestorów, co powoduje, że spółka nie posiada żadnych kredytów bankowych, co w znakomity sposób zwiększa bezpieczeństwo naszych klientów.

fora inwestycji dewelopera Platinum Invest w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2018  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO