portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Park Projects

  adres:
  ul. Obrzeżna 5 ; Warszawa 02-691
  tel:
  22 329 11 76
  fax:
  22 329 11 77
  www:
  http://www.parkprojects.com.pl/
  Park Projects to deweloper działający na polskim rynku od 1999 roku. Pierwszą inwestycją Park Project był zespół apartamentowy Park Towers na Dolnym Mokotowie z ponad 130 apartamentami.

  Obecnie planowane są dwie nowe inwestycje: Park Avenue – luksusowy apartamentowiec w samym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej w okolicach hotelu Marriott i budynku Oxford Tower (dawniej Intraco II) oraz osiedle Galeria Park powstające w sąsiedztwie Galerii Mokotów przy ul Obrzeżnej.

  Realizując nasze projekty kładziemy nacisk na połączenie ciekawej, nowoczesnej architektury z funkcjonalnością apartamentów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, słuchamy jakie są Jego oczekiwania i zapotrzebowania. W projektowaniu rozkładów mieszkań wykorzystujemy tą wiedzę, dzięki której powstają apartamenty bardzo funkcjonalne, z dużymi przeszkleniami i balkonami. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w Polsce m.in. z Jems Architekci i APA Wojciechowski.

fora inwestycji dewelopera Park Projects w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO