portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  PRIBO Nieruchomości Sp.z.o.o.

  adres:
  ul. Czreśniowa 98 lok. 317 ; Warszawa 02-456
  tel:
  22 863 35 78
  fax:
  22 863 64 47
  www:
  http://www.pribonieruchomosci.pl/
  email:
  nieruchomosci@pribo.pl
  PRIBO Nieruchomości w Warszawie powstała jako celowa spółka firmy PRIBO Suwałki do realizacji zamierzeń developerskich.

  Od ponad 20 lat PRIBO Suwałki jako Generalny Wykonawca realizowało osiedla mieszkaniowe oraz wielokondygnacyjne obiekty apartamentowe na terenie Warszawy oraz północno-wschodniej Polski.

  Zrealizowane na zlecenie znanych polskich i zagranicznych developerów obiekty na Ursynowie, Bielanach, Białołęce i Mokotowie pozwoliły nam zebrać wiele bezcennych doświadczeń związanych nie tylko z wykonawstwem budynków mieszkalnych, ale również dotyczących profesjonalnej obsługi Klientów nabywających lokale mieszkalne.

  Mając bezpośredni kontakt z Klientami, zarówno w trakcie realizacji budynków jak również podczas ich odbiorów, doskonale poznaliśmy potrzeby, przyzwyczajenia oraz marzenia warszawskich nabywców mieszkań.

  Każdy Klient, czy to kupujący małe, zwykłe mieszkanko, czy też olbrzymi luksusowy apartament, powinien otrzymać mieszkanie, które spełni jego marzenia i pozwoli mu bezpiecznie, przyjemnie i spokojnie spędzać swój czas z rodziną.

  Mając taki bagaż doświadczeń, PRIBO Suwałki postanowiło powołać do życia Spółkę PRIBO Nieruchomości w Warszawie.

  Idea prowadzenia działalności developerskiej oraz generalnego wykonawstwa obiektów w ramach jednej grupy kapitałowej PRIBO ma nie tylko zapewnić naszym klientom pełen profesjonalizm w całym procesie zakupu, realizacji i odbioru mieszkania, ale przede wszystkim zaproponować korzystniejszą ofertę zakupu mieszkania o bardzo wysokiej jakości.

  Podstawowym celem PRIBO Nieruchomości jest zaoferowanie Państwu całej gamy mieszkań i apartamentów spełniających najwyższe wymagania jakościowe.

  Doskonała lokalizacja, bezpośrednia bliskość centrum i jego komunikacyjna dostępność, szeroka infrastruktura (szkoły, przedszkola, centra handlowe i sklepy) zapewnia naszym Klientom i ich Rodzinom harmonijne funkcjonowanie w wielkim mieście.

  PRIBO Nieruchomości to nowy Developer ale ściśle powiązany z bardzo doświadczonym i rzetelnym wykonawcą. PRIBO Suwałki to Generalny Wykonawca nie tylko budynków mieszkalnych na rynku warszawskim, ale także restaurator "Zabytkowych Budynków Klasztornych" nad jeziorem Wigry oraz realizator kompleksu apartamentowego w centrum Mikołajek.

fora inwestycji dewelopera PRIBO Nieruchomości w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO