portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Nordcoop

  adres:
  Hutnicza 40 ; Gdynia 81-038
  tel:
  58 623 57 85
  fax:
  58 623 14 51
  www:
  http://www.nordcoop.pl/
  email:
  biuro@nordcoop.pl
  NORDCOOP Sp. z o.o. , z pierwotną swoją siedzibą w Gdańsku przy ul. Czarny Dwór 8A , powstała w 1993 roku. Swoją działalność rozpoczęła od realizacji zleceń na wykonanie konstrukcji stalowych dla przemysłu okrętowego oraz innych odbiorców.

  Pod koniec lat 90 NORDCOOP Sp. z o.o. zakupiła tereny i hale produkcyjne z udźwigowieniem w Gdyni przy ul. Hutniczej, aby móc wykonywać wielkogabarytowe i różnorodne konstrukcje stalowe co w połączeniu z posiadanym już zakładem mechaniczno-spawalniczym uatrakcyjniło potencjał Firmy o wykonawstwo konstrukcji o złożonym procesie technologicznym. Obecnie potencjał NORDCOOP umożliwia wykonanie od 200-250 ton konstrukcji stalowych miesięcznie, a wszystkie prace mogą być wykonywane pod nadzorem Germanischer Lloyd.

  Wraz z rozwojem firmy w 1999 roku podjęto działalność w branży budowlanej w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych, na które posiadany jest znak bezpieczeństwa „B” . Rok 2002 przyniósł dla firmy nowe wyzwania i wcześniej zaplanowaną dywersyfikację działalności, która dotyczyła budowy mieszkań jako inwestor i deweloper na zakupionym terenie w Gdyni-Dąbrowie.

  Nordcoop jest również inwestorem i deweloperem, działajacym na rynku budownictwa mieszkaniowego od 2002 r. Dotychczas wybudował kompleks mieszkalno-handlowo-usługowy w Gdyni- Dąbrowej, składający się z 3 dużych budynków, osiedle domów jednorodzinnych OSADA KAZIMIERZA w Rumi oraz OSIEDLE KROKUSOWE składające się z 4 budynków. Ciekawa architektura, funkcjonalne rozwiązania oraz przystępne warunki zakupu, sprawiły, że zrealizowane inwestycje spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów.

  W przyszłości planowane jest przystępienie do realizacji kolejnych inwestycji budownictwa mieszkaniowego, zarówno wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego

fora inwestycji dewelopera Nordcoop w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO