portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Noblin Capital Group

  adres:
  Al. J. Ch. Szucha 8 ; Warszawa 00-582
  tel:
  22 621 89 04
  fax:
  22 621 89 13
  www:
  http://www.noblindevelopment.pl/
  email:
  biuro@noblindevelopment.pl
  Noblin Capital Group jest polską grupą kapitałowa, działającą na rynku nieruchomości od 2003 roku. Zajmujemy się planowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz obiektów biurowych jak również prowadzimy działalność hotelową. Od momentu powstania, zrealizowaliśmy już kilka inwestycji mieszkaniowych zarówno w Warszawie jej bezpośrednich okolicach (Pruszków, Piastów). Łącznie wybudowaliśmy już około 500 lokali mieszkalnych o powierzchni ponad 25.500 m2. W swoich zasobach posiadamy też grunty przeznaczone pod zabudowę mieszkaniowo - usługową na których planujemy wybudować kolejne 630 mieszkań.

  NASZE CELE
  Od początku działalności staramy się podążać za maksymą "Budujemy dla ludzi, z myślą o ludziach". We wszystkim, co projektujemy i realizujemy mamy na uwadze potrzeby przyszłych mieszkańców. Z pasją staramy się tworzyć nowoczesne osiedla z wygodnymi mieszkaniami o optymalnych metrażach. Oprócz aspektów związanych z rozkładem i funkcjonalnością, wielkie znaczenie ma dla nas cena budowanych mieszkań, tak aby ich poziom spełniał oczekiwania jak najszerszej grupy Nabywców. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na budowanie mieszkań w sposób pozwalający dowolnie kształtować wewnętrzną przestrzeń lokalu.

fora inwestycji dewelopera Noblin Capital Group w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO