portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  NOVUM MANAGEMENT SP. Z O. O. S. K. A.

  adres:
  ul. Częstochowska 21 ; Kalisz 62-800
  tel:
  (62) 502 22 22
  fax:
  (62) 502 30 01
  www:
  http://www.novum-kalisz.pl/
  email:
  novum@novum-kalisz.pl
  Firma NOVUM rozpoczęła działalność w roku 1985. Jej główną siedzibą jest miasto Kalisz. Zatrudnia około 300 pracowników, z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną.

  Obecnie NOVUM tworzy korporację firm:

  1. Novum Sp. z o.o. - wykonawstwo generalne obiektów, usługi ogólnobudowlane, budowę i sprzedaż mieszkań łącznie z projektowaniem pod potrzeby inwestorów, wykonawstwo posadzek przemysłowych.

  2. Wytwórnia betonu - wytwarzanie wysokiej jakości betonu, transport i pompowanie betonu, handel żwirami budowlanymi i kruszywem drogowym.

  3. NOVUM Therm Sp. z o.o. - produkcja drzwi i okien PCV i aluminium, fasad i struktur aluminiowych w technologii niemieckiej firmy THYSSEN, oraz technika termo-renowacji i termiki obiektów.

  Oddaliśmy do użytku kilka tysięcy mieszkań, wiele obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Wysoko ceniąc naszą wiarygodność i sumienność na rynku budowlanym, w styczniu 2000 r. Kapituła Krajowej Izby Budownictwa przyznała nam - NOVUM Sp. z o.o. "Certyfikat Developera". Do 2000 r. zaledwie 12 firm budowlanych w kraju otrzymało to wysokie świadectwo wiarygodności. Posiadamy także tytuł Mistera i Vicemistera Budownictwa w woj. kaliskim oraz wiele wyróżnień branżowych.

fora inwestycji dewelopera NOVUM MANAGEMENT w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO