portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  PHUP Merkury

  adres:
  Sidorska 53 ; Biała Podlaska 21-500
  tel:
  083 342 53 86
  fax:
  083 344 39 92
  www:
  http://www.golawscy.pl
  email:
  merkury.bp@pro.onet.pl
  PHUP Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane, usługi developerskie i transportowe. Firma PHUP Merkury powstała w 1993 roku. Na początku swego istnienia firma posiadała jeden skład budowlany w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 53 handlując w większości artykułami masowymi: cement, wapno, materiały ścienne, świadczono również usługi transportowe.

  W roku 1999 wybudowano nowy obiekt handlowo-magazynowy i poszerzono handel o materiały wykończeniowe wnętrz, chemie, narzędzia budowlane i inne materiały. W roku 2001 otworzono nowy skład i sklep w Białej Podlaskiej przy ul.Grzybowej 50 i w tym samym roku rozpoczęto dodatkowo handel artykułami hydraulicznymi.

  W 2003 roku firma poszerzyła działalność rozpoczynając świadczenie usług developerskich. Współpraca z niektórymi dostawcami opiera się na składach fabrycznych, składy fabryczne w firmie to Boryszew, CB Lewkowo, Schiedel, Wavin. Łączą nas także umowy dealerskie z tak znanymi producentami jak: Budmat, Icopal, Fakro, Kreisel, Norgips, Ondulina, PPMB Niemce, Prefabet Puławy, Rockwool, RMC, Ruukki, Sokółka Okna i Drzwi, Swisspor, Termoorganika, Wienerberger, Xella.

  W 2005 roku otworzyliśmy bazę w miejscowości Swory koło Białej Podlaskiej i poszerzyliśmy asortyment o handel nawozami i opałem. Ponadto firma prowadzi recycling zużytych samochodów. Zaopatrujemy w materiały składy budowlane, hurtownie i wykonawców. Nasi klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę.

fora inwestycji dewelopera Merkury w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO