portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Magnus Group Sp. z o.o.

  adres:
  Słomińskiego 19 lok. 508 ; Warszawa 00-195
  tel:
  + 48 22 637 50 73
  fax:
  + 48 22 637 50 39
  www:
  http://magnusgroup.pl
  Magnus Group Sp. z o.o. działa na polskim rynku developerskim od 2000r (wcześniej pod nazwą Maripol Sp. z o.o.).

  Do tej pory firma skupiała się na warszawskim rynku nieruchomości, gdzie zrealizowaliśmy kilka interesujących projektów. U podstaw sukcesu firmy na polskim rynku leży ponad 30 letnie międzynarodowe doświadczenie developerskie naszych udziałowców zdobyte w Europie, USA i Izraelu.

  W chwili obecnej poza Warszawą Magnus Group, posiada tereny inwestycyjne w kilku innych miastach Polski, gdzie wkrótce zamierzamy rozpocząć nowe projekty.

  Zakres działalności naszej firmy jest szeroki i w kompleksowy sposób obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu deweloperskiego począwszy od znalezienia i zakupienia działki, poprzez przygotowanie projektów urbanistyczno-architektonicznych, dobór generalnego wykonawcy po promocję i sprzedaż lokali.

  Na swoim koncie mamy nie tylko obiekty nowo wybudowane, ale także projekty obejmujące rewitalizację i restaurację przedwojennych nieruchomości położonych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Warszawie.

  Wszystkie nasze projekty traktujemy wyjątkowo i każda inwestycja jest dla nas unikatowa, podobnie każdy przychodzący do nas Klient jest szczególny i wymaga indywidualnego podejścia.

fora inwestycji dewelopera Magnus Group w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO