portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Jankowski Pulchny Sp. z o.o.

  adres:
  Zagójska 7 ; Warszawa 04-160
  tel:
  022 811 17 10
  fax:
  022 674 02 66
  www:
  http://www.janpul.pl/
  email:
  sekretariat@janpul.pl
  Firma Jankowski Pulchny Sp. z o.o. powstała w 1998r. Od początku swej działalności wykazuje się dynamicznym rozwojem, o czym może świadczyć szereg inwestycji zrealizowanych na terenie województwa mazowieckiego (wielorodzinne budynki mieszkalne, osiedle kameralnych domów wielorodzinnych, domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, etc. Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, budowa i sprzedaż mieszkań w małych, kameralnych budynkach wielorodzinnych realizowanych na działkach własnych firmy i zależnych spółek celowych. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom. Dzięki pełnemu zakresowi wykonywanych prac, wiedzy o każdym etapie realizacji inwestycji oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

  Zajmujemy się również inwestorstwem zastępczym i doradztwem w zakresie wszelkich inwestycji budowlanych oraz projektowaniem, korzystając z własnych pracowników oraz współpracując z najlepszymi projektantami branżowymi i ekspertami projektowaniem.

  Nadrzędnym celem firmy Jankowski Pulchny Sp. z o.o. jest satysfakcja Klienta. Zespół tworzący naszą firmę to kompetentni ludzie, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem, by móc sprostać wymaganiom Klientów. W każdym przypadku dbamy o budowanie zaufania, indywidualne podejście do potrzeb Klienta przy zachowaniu stabilnej i konkurencyjnej pozycji na rynku.

fora inwestycji dewelopera Jankowski Pulchny w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO