portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  J.J. INVESTMENT SP. Z O.O.

  adres:
  Ul. Powązkowska 15 ; Warszawa 01-797
  tel:
  (022) 562 30 80
  fax:
  (022) 562 30 81
  www:
  http://www.jjinvestment.pl/
  email:
  info@jjinvestment.pl
  Spółka została zawiązana w Warszawie w 1997 r. przez dwie osoby fizyczne, krajową i zagraniczną. Celem prowadzonej działalności była działalność inwestycyjno-budowlana. Wyłączenie powyższej tematyki z dwóch prowadzonych przez udziałowców firm Vidiconu ( powstał w 1990 r. ) i Witex Super-Lock LTD ( powstał w 1991 r. ) zajmujących się działalnością handlową ( główni dystrybutorzy produktów zabezpieczenia mienia oraz urządzeń klimatyzacyjnych międzynarodowych firm Crow, Super-Lock i Elektra na terenie Europy Centralnej i Wschodniej oraz Polski ) poprawiło efektywność i skuteczność zarządzania.

  Z początkiem 1998 r. J.J. Investment , jako inwestor zastępczy dla Spółdzielni mieszkaniowej ,, Apartament’’ zrealizował z dużym powodzeniem zespół budynków wielorodzinnych na warszawskim Ursynowie. W maju 1999 r. spółka zakupiła grunt w atrakcyjnej części Warszawy przygotowując zespół kilkudziesięciu mieszkań, aby następnie doprowadzić do jego realizacji we współpracy ze spółdzielnią mieszkaniową ,, Idealne Mieszkanie’’. Kolejne przygotowane projekty, w których uczestniczą współwłaściciele firmy, to budynek biurowy dla spółek Vidicon i Witex Super-Lock LTD ( o powierzchni ok. 5000 m2 )(rys.1.10) zlokalizowany w centralnej części Warszawy oraz projekt budynku mieszkaniowego ok. 180 mieszkań ) na warszawskim Żoliborzu.

  Kolejnym krokiem w rozwoju firmy ( w 2002 r.) było podjęcie rozmów z dwoma czołowymi na izraelskim rynku firmami inwestycyjno- budowlanymi - Yoram Gadish Group i Minrav Projects Ltd. które to dysponują kilkudziesięcioletnim doświadczeniem budowlanym na rynku międzynarodowym. Rozmowy miały na celu prowadzenie inwestycji na zasadach partnerstwa publiczno - prywatnego na terenie Polski, ze względu na przeciągający się w czasie brak odpowiednich regulacji prawnych spółka zawiesiła założony plan.
  Zarząd spółki prowadzi ciągłe prace zmierzające do uzyskania nowych projektów budowlanych ,które mogą być realizowane w oparciu o środki finansowe udziałowców gotowych dokapitalizować firmę w przypadku konieczności.

fora inwestycji dewelopera J.J. INVESTMENT w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO