portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  INART Spółka Akcyjna

  adres:
  ul. Syta 85 (lokal 1); Warszawa 02-987
  tel:
  22 858 79 82
  fax:
  22 858 79 82
  www:
  http://www.inart.com.pl/
  email:
  inart@inart.com.pl
  INART S.A. działa na rynku od 1990 r., a działalność deweloperską prowadzi od 1997 r. Początkowo jako IN ART studio s.c., od 2001 r. jako INART Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a od października 2007 r. jako INART S.A. z siedzibą w Warszawie.

  W ramach prowadzonej działalności deweloperskiej INART S.A. koncentruje się na realizacji w wysokim standardzie domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej oraz apartamentów w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Domy tworzące zamknięte osiedla od 1 do 20 domów jednorodzinnych o powierzchniach użytkowych w przedziale od ok. 150 m2 do 600 m2 z zagospodarowanym terenem zielonym wokół osiedli.

  Budynki wielorodzinne, obejmujące do trzech kondygnacji nad powierzchnią oraz parkingi podziemne, tworzą małe osiedla do 6 budynków, obejmujących do 34 lokali o zróżnicowanych metrażach, średnio o powierzchni użytkowej ok.100 m2. Są to osiedla zamknięte z zagospodarowaną zielenią na terenie osiedla. Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez INART S.A. zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów, którzy poszukują wysokiej jakości za rozsądną cenę, jak i klientów o wyższych możliwościach finansowych.

  Wszystkie inwestycje prowadzone przez INART S.A. realizowane są na terenie dzielnicy Wilanów Zawady . Lokalizacja ta wynika z unikatowego charakteru terenu. Jego największymi atutami są bowiem cisza i spokój. Piękno okolicy gwarantowane jest przez bliskie sąsiedztwo parku w Morysinie, terenów nadwiślańskich , Pałacu i Parku w Wilanowie, a także szeroką ofertę rekreacyjną dostępną na "wyciągnięcie ręki" ( golf, tenis, konie). Dodatkowym atutem jest dogodny dojazd do centrum Warszawy.

  Od początku swojej działalności do końca 2009 r. Spółka wybudowała 159 luksusowych domów w ramach budownictwa jednorodzinnego oraz 33 budynki apartamentowe o wysokim standardzie wykończenia.

fora inwestycji dewelopera INART w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO