portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Home Invest Sp. z o.o.

  adres:
  Jana Kazimierza 64 ; Warszawa 01-248
  tel:
  (22) 518 62 60
  fax:
  (22) 518 62 72
  www:
  http://www.homeinvest.pl
  email:
  sekretariat@homeinvest.pl
  Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

  W swojej działalności opiera się na zarządzaniu projektami poprzez doświadczoną kadrę managerską, Na partnerów realizujących poszczególne etapy działalności deweloperskiej Home Invest wybiera firmy uznane na polskim rynku, zapewniające najwyższy poziom świadczonych usług.

  Jest także członkiem prestiżowego grona Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.

  MISJA
  Home Invest jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju. Na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. Celem spółki jest specjalizacja w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego oraz funkcjonowanie na rynku warszawskim jako solidny i wiarygodny partner. Robi wszystko, aby być firmą nowoczesną, wsłuchaną w potrzeby Klienta.

  Misją Home Invest jest spełnianie oczekiwań zróżnicowanych grup klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów i jakości oferowanych usług.

fora inwestycji dewelopera Home Invest w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO