portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Henpol

  adres:
  ul. Zimna 9 ; Lublin 20-204
  tel:
  81 745 10 51
  fax:
  81 749 61 07
  www:
  http://www.henpolproperty.pl/
  email:
  biuro@henpol.com.pl
  Henpol Property to Dział Inwestycji Własnych firmy Henpol Sp. z o.o. Tworzy go zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz w branży budowlanej. Naszą największą siłą jest połączenie wieloletniego doświadczenia i wiedzy z nowoczesnym podejściem i kreatywnością.

  Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy na temat przygotowania i realizacji skomplikowanego procesu inwestycyjnego, począwszy od zakupu gruntu, pozyskania niezbędnych pozwoleń, projektowania i realizacji inwestycji budowlanej jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować nasze projekty. Oferowane przez nas Nieruchomości cechują się nowoczesną i elegancką architekturą. W fazie projektowania i realizacji posługujemy się najnowocześniejszymi dostępnymi technologiami. Najważniejszą cechą naszej oferty jest najwyższa jakość.

  Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż źródłem naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów, dlatego jest ona dla nas najważniejsza. Chcemy aby nasz Klient miał pełną świadomość, iż decydując się na nasz produkt dokonał najlepszego z możliwych wyboru.

  Nadrzędnym celem naszej działalności jest dostarczenie na rynek oferty mieszkań uwzględniającej indywidualne oczekiwania i potrzeby Klientów. Jesteśmy świadomi, iż zakup mieszkania to dla większości z nas realizacja marzeń i dlatego podchodzimy do swojej działalności w sposób szczególny. Zależy nam nie tylko na najwyższej jakości naszych inwestycji ale również na wspieraniu naszych Klientów w trakcie zakupu mieszkania jak również po zrealizowaniu transakcji.

  Pragniemy, aby nasza oferta skierowana była do szerokiego grona odbiorców, dlatego też przygotowując projekty staramy się aby były one zróżnicowane zarówno pod względem lokalizacji jak również standardu. Poza ofertą złożoną z projektów developerskich realizowanych przez HENPOL Property, posiadamy w sprzedaży mieszkania wybudowane przez HENPOL Sp. z o.o. w ramach umów na generalne wykonawstwo zawartych z naszymi inwestorami. Jest to oferta unikatowa, daje ona naszym Klientom możliwość większego wyboru spośród większej liczby ofert. Wszystkie mieszkania oferowane przez HENPOL Sp. z o.o. do sprzedaży są naszą własnością.

fora inwestycji dewelopera Henpol w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO