portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  HOCHTIEF Polska S.A.

  adres:
  ul. Elbląska 14 ; Warszawa 01-737
  tel:
  22 560 08 00
  fax:
  22 633 97 86
  www:
  http://www.hochtief-polska.pl/
  email:
  info@hochtief.pl
  Firma specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, handlowo-rozrywkowych, jak również dróg, mostów, tuneli, stadionów oraz portów morskich i lotniczych oraz projektów w sektorze energetycznym realizowanych w technologiach węglowych, gazowych, gazowo-parowych, utylizacji odpadów, wiatrowych i nuklearnych. HOCHTIEF Polska oferuje zarówno realizację projektów w systemie generalnego wykonawstwa, jak również organizację procesu inwestycyjnego w zakresie realizacji obiektów mieszkaniowych (określaną jako FormArt). Firma zatrudnia obecnie ponad 800 osób i prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały i przedstawicielstwa w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

  System Zarządzania Jakością HOCHTIEF Polska jest zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.

fora inwestycji dewelopera HOCHTIEF Polska w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO