portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Gerium Polska Development S.A.

  adres:
  Ul. Garncarska 3/7 ; Kraków 31-115
  tel:
  12 6290840
  fax:
  12 6290842
  www:
  http://www.gerium.pl/
  email:
  office@gerium.pl
  Grupa Gerium: Wywodząca się z Portugalii spółka Gerium Polska Development S.A. specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości. Utworzona w Polsce w 2005 roku firma, jest częścią portugalskiej grupy Gerium Promoção e Construção Imobiliária S.A., która zajmuje się planowaniem i rozwojem nowych inwestycji, budownictwem, turystyką, a ostatnio także pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych.

  Część grupy działająca w Polsce w planach na najbliższe lata ma zarówno inwestycje z tzw segmentu popularnego; w Krakowie jest to zabudowa wielorodzinna przy ul. Konecznego i Żabiniec, jak również prestiżowe projekty z tzw. ‘wyższej półki’, jak choćby zabudowa mieszkaniowo-usługowa wraz z mieszkaniami typu LOFT przy ul. Grzegórzeckiej 69, na terenie dawnych Zakładów Budowy Maszyn i Aparatury im. L. Zieleniewskiego, projekt kompleksu parkowo – mieszkaniowego ‘Kraków City Park’ na Zakrzówku, czy też realizowany w Poznaniu, poprzez spółkę celową Ref Eastern Opportunities, prestiżowy projekt na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Gajowej.

fora inwestycji dewelopera Gerium Polska Development w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO