portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Geo Grupa Deweloperska

  adres:
  Głowackiego 10 ; Kraków 30-085
  tel:
  12/623 21 71
  fax:
  623 21 70
  www:
  http://www.geogrupa.pl/
  email:
  info@geogrupa.pl
  Geo Grupa Deweloperska rozpoczęła działalność w roku 1988 w Krakowie i była wówczas jedną z pierwszych prywatnych firm działających w tej branży. W roku 1992 Biuro Wspólne Rządu Polskiego i Banku Światowego testowało w firmie system kredytów hipotecznych, zanim został on wprowadzony w budownictwie wielorodzinnym w naszym kraju.

  W ciągu 20 lat swojej działalności zrealizowała i przekazała ponad 70 budynków wielorodzinnych, a w nich przeszło 2700 mieszkań. Od 2000r. prowadzi inwestycje także na terenie Wrocławia, a od roku 2007 został uruchomiony także Oddział w Katowicach.
  Firmy wchodzące w skład Grupy Deweloperskiej Geo wyróżniają się znaczącymi kapitałami własnymi. Grupa Deweloperska Geo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w Relacjach Klient Deweloper) oraz Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Uczestniczy także w programie "Biała Lista Firm" weryfikującym firmy pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

  W roku 2004 Grupa Deweloperska Geo została jednym z laureatów konkursu o tytuł "Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku" a dodatkowo klienci uhonorowali ją statuetką "Złotego Sokoła" i wybrali w plebiscycie "Liderem Rynku". W roku 2006 została wyróżniona w kolejnej edycji konkursu o tytuł "Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku". Zajęła też II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Budowa Roku 2003" organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, który jest stowarzyszeniem naukowo-technicznym zrzeszającym specjalistów branży budowlanej. W roku 2006 zajęła I miejsce w rankingu deweloperów krakowskich przeprowadzonym przez dziennik "Rzeczpospolita", a w lutym 2008 znalazła się na 4 miejscu (na 100) w ogólnopolskim rankingu deweloperów przygotowanym przez "Gazetę Finansową".

fora inwestycji dewelopera Geo Grupa Deweloperska w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO