portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Gama-M Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Strzelców 6a/1 ; Kraków 31-422
  tel:
  12 680 46 25
  fax:
  12 680 46 26
  www:
  http://www.gama-m.pl/
  email:
  witoldzamorski@gama-m.pl
  Jako inwestor, Gama-M tworzy markę kojarzoną z rzetelnością oraz ponadstandardową ofertą. Profesjonalizm i doświadczenie zespołu gwarantują spokojne oczekiwanie na dzień przeprowadzki do nowego mieszkania.

  Firma Gama - M powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na rynku budowlanym.

  Założycielami firmy byli Jerzy Gacek i Jacek Bielak - uznani fachowcy budowlani, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali na zarządczych stanowiskach w państwowych przedsiębiorstwach budowlanych. Po transformacji ustrojowej naturalnym krokiem wspólników było stworzenie od podstaw prywatnej spółki rozwijającej sie aktywnie do dziś.

  Pierwszym obszarem działalności firmy były ocieplenia oraz elewacje budynków. Lata praktyki podczas których stosując coraz nowsze technologie oraz zyskując coraz większa renomę na rynku budowlanym pozwoliły firmie dynamicznie się rozwinąć stając się jedną z największych spółek budowlanych na krakowskim rynku.

  W efekcie powyższych sukcesów, firma w 2004 roku podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności o sektor deweloperski. Niezwykle udanym debiutem deweloperskim była inwestycja Duża Góra w krakowskim Bieżanowie. Od tego czasu firma sukcesywnie rozwija się w kierunku budowy mieszkań, przygotowując kolejne inwestycje.

  Mamy nadzieję, że odkrywając nowe miejsca przyczyniamy się do pełnej satysfakcji z własnego mieszkania wszystkich naszych klientów.

fora inwestycji dewelopera Gama-M w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO