portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  GENUS GRUPA DEWELOPERSKA

  adres:
  ul. Felicjanek 4/6 ; Kraków 31-104
  tel:
  12 346 30 70
  www:
  http://www.genus.pl/
  email:
  biuro@genus.pl
  Nasza grupa deweloperska istnieje od 2004 r., kiedy to powstała pierwsza spółka pod nazwą Property Polska. Następnie kolejno powstawały Central Poland Property, Józefińska Property oraz GENUS.

  Firma GENUS Grupa Deweloperska specjalizuje się w realizacji kameralnych projektów w prestiżowych lokalizacjach. Dbamy o jakość wykonania dobierając najlepsze materiały oraz przykładając szczególną uwagę do dbałości o detal. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących unikalność, staranność wykonania, piękno, bezpieczeństwo oraz prywatność.

  Budujemy nowe budynki jak i modernizujemy i rewitalizujemy stare, zabytkowe. Staramy się, aby nasze projekty wyróżniały się nowoczesnymi rozwiązaniami. W przypadku modernizowanych obiektów mamy poczucie respektu i szacunku do ich starego historycznego charakteru. Staramy się, w miarę możliwości, wprowadzać nowoczesne rozwiązania zachowując zarazem klimat i architekturę z czasów, kiedy zostały stworzone.

fora inwestycji dewelopera GENUS GRUPA DEWELOPERSKA w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO