portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  ENKLAWA DEWELOPMENT

  adres:
  Al. Krasińskiego 9/4 ; Kraków 31-111
  tel:
  12 633 63 79
  fax:
  12 633 12 77
  www:
  http://www.enklawadevelopment.pl/
  email:
  biuro@enklawadevelopment.pl
  Enklawa Development to marka, która wnikliwie, etycznie i nowocześnie realizuje projekty, zarządza nimi i w warunkach wzmagającej się konkurencji oraz rosnących potrzeb klientów stale doskonali oferowane usługi.

  Źródłem długotrwałego sukcesu jest zadowolenie nabywców, osiągane dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zagadnienia oraz wykorzystywanie do budowy i wykończenia, każdej z inwestycji, tylko materiałów i technologii najwyższej jakości.

  Enklawa Development przewagę konkurencyjną uzyskuje dzięki współpracy jedynie z wysokiej klasy specjalistami posiadającymi niezbędną wiedzę i uprawnienia do realizacji inwestycji, nie tylko na etapie projektowym, ale również wykonawczym, dbając przy tym szczególnie, aby wszelkie prace wykonane były z należytą starannością, przy jednoczesnym zachowaniu założonego terminu realizacji w zgodzie ze stosownymi przepisami prawa.

fora inwestycji dewelopera ENKLAWA DEWELOPMENT w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO