portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowo - Transportowe "EDMUND LEŚ"

  adres:
  ul. Solskiego 14A ; Kraków 32-800 Brzesko
  tel:
  /014/ 686 33 70
  fax:
  /014/ 663 26 09
  www:
  http://www.edmund-les.com.pl/
  email:
  biuro@edmund-les.com.pl
  Minęło już 20 lat od czasu, kiedy rozpocząłem działalność gospodarczą i w roku 1986 zarejestrowałem własną firmę pod nazwą: Zakład Remontowo-Budowlany "Edmund Leś". Pierwszymi zleceniami, jakie wówczas podejmowałem były remonty i niewielkie inwestycje. W krótkim jednak czasie uznano moją Firmę za dobrego partnera i mogłem podjmować nowe, większe i ciekawsze wyzwania.


  W następnych latach jako P.B.H.T. "EDMUND LEŚ" nawiązaliśmy współpracę z wieloma Firmami Inwestorskimi. Dla tych właśnie partnerów zrealizowaliśmy cały szereg inwestycji. Należą do nich realizacje na osiedlach mieszkaniowych w Krakowie: na Barciach, Złocieniu, przy ul. Zbrojarzy, ul. Wybickiego, ul. Rozdroże, ul. Kluczborskiej - ul. Fieldorfa Nila, ul. Zalesie, ul. Zaleskiego, ul. Malwowej, ul. Wysłouchów, budynek Usługowo-Mieszkalny przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie oraz ostania ukończona realizacja: Osiedla "Moje Eldorado" przy ul. Markowskiego. W sumie wybudowaliśmy ponad 2000 mieszkań.

  Zdobyte doświadczenie Generalnego Wykonawcy staramy się wykorzystać w budowie własnych inwestycji. W roku 2000 dla Firmy LEGRO s.c.. powstał pawilon Handlowo-Usługowy, a w 2001 r. Budynek Biurowo-Handlowy przy ul. Solskiego 14A w Brzesku. Jest to aktualne siedziba firmy.

  Dbając o dalszy rozwój Firmy nie mogliśmy nie podjąć się nowego wyzwania, jakim jest działalność deweloperska. W roku 2003 rozpoczęliśmy realizację i sprzedaż własnych mieszkań. Pierwsze osiedla, które Firma realizuje jako deweloper, to kameralne, niskie budynki wielorodzinne położona w zasięgu Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na ciekawą lokalizację osiedle to nadal cieszy się dużym powodzeniem.

  Aktualnie Firma podejmuje dalsze wysiłki zmierzające do intensywniejszego rozwoju tego kierunku działalności. W najbliższym czasie w sprzedaży będą mieszkania w ciekawych lokalizacjach w Krakowie min.: budynek mieszkalny przy ul. Łany, oraz ul. Dobrego Pasterza.

  Podczas realizacji poszczególnych inwestycji korzystamy z materiałów budowlanych o wysokiej jakości. Doceniamy przede wszystkim producentów, których produkty posiadają wysokie parametry i cieszą się dobrą opinią zarówno wśród wykonawców, jak i użytkowników mieszkań.

fora inwestycji dewelopera EDMUND LEŚ w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO