portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  EBB Nieruchomości sp. z o.o.

  adres:
  ul. Dzieci Warszawy 48 ; Warszawa 02-495
  tel:
  22 415 15 15
  fax:
  22 867 17 38
  www:
  http://ebb.pl/
  email:
  ebb@ebb.pl
  Geneza firmy EBB Nieruchomości Sp. z o.o. sięga roku 1996.

  W owym czasie jako wykonawca robót budowlanych i remontowych na rynku warszawskim realizowała usługi na zlecenie inwestorów zewnętrznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Na przestrzeni kilku lat istnienia zdobyła reputację firmy godnej zaufania oraz uczciwego i wiarygodnego partnera w realizacji różnego typu inwestycji budowlanych.

  EBB Nieruchomości jest prężnie działającą firmą budowlaną, obecnie prowadzącą głównie działalność deweloperską, polegającą na budowie na gruntach własnych a następnie sprzedaży lokali mieszkalnych, usługowych oraz garaży.

  Aktywnie uczestniczy w procesie projektowania budowanych przez siebie budynków, efektem czego są obiekty realizowane przy użyciu nowoczesnych technologii i ekologicznych materiałów, charakteryzujące się bardzo wysokim standardem wykończenia, nowoczesnymi konstrukcjami, bardzo dobrymi walorami użytkowymi oraz funkcjonalnością.

  Spółka zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą zarówno w sferze wykonawstwa jak i przygotowania oraz obsługi zleceń. Współpracuje ze sprawdzonymi od wielu lat, na wielu budowach podwykonawcami robót branżowych.

  Chcąc nieustannie budować swoją pozycję na rynku poprzez doskonalenie metod zarządzania oraz odpowiadając na potrzeby klientów, EBB Nieruchomości rozszerza swoją działalność o prowadzenie zarządu nad oddanymi do użytkowania budynkami.

fora inwestycji dewelopera EBB Nieruchomości w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO