portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Domo

  adres:
  Bajki 2/1 ; Rotmanka 83-010
  www:
  http://www.domo.gd.pl
  email:
  biuro@domo.gd.pl
  irma DOMO Sp. z o.o. powstała aby kontynuować działania, które zostały rozpoczęte w 2006 roku w celu stworzenia wiodącej firmy deweloperskiej na rynku pomorskim. Wtedy też utworzona została ACTIVA Sp. z o.o., która z powodzeniem zrealizowała inwestycje deweloperskie takie jak – „Zakątek Rotmanka” (126 mieszkań) i „Zakątek Juszkowo” (434 mieszkania). W nowopowstałych budynkach zamieszkało wielu zadowolonych Klientów, a marka ACTIVA kojarzona jest z wysoką jakością budowanych mieszkań oraz profesjonalizmem swoich pracowników.

  W 2011 roku założona została firma DOMO Sp. z o.o., która bazując na zdobytym doświadczeniu realizuje inwestycje deweloperskie już pod nową marką. Taka zmiana nie wpłynęła jednak na misję firmy, a jedynie ją uzupełniła. Obecnie kierujemy się chęcią budowania mieszkań wyjątkowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, o wysokim standardzie wykończenia przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Efekty działania firmy można zobaczyć w rzeczywistości.

fora inwestycji dewelopera Domo w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO