portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Dom.Developer sp. z o.o.

  adres:
  Damrota 33 lok 2 ; Wrocław 50 - 306
  tel:
  660 419 695
  fax:
  0 71 / 785 90 24
  www:
  http://domdeveloper.com.pl
  email:
  biuro@dom-developer.pl
  DOM.developer to doświadczona i pełna energii grupa osób, która sprawnie, kompetentnie i jednocześnie elastycznie kieruje całym procesem deweloperskim: od przemyślanego doboru lokalizacji, poprzez wybór najnowocześniejszych technologii, technik i materiałów, po zarządzanie inwestycjami, prace wykończeniowe i pomoc Państwu w wyborze mieszkania najlepiej dopasowanego do potrzeb i oczekiwań.

  Spółki z grupy DOM.developer powstały w 2004 roku, otwierając się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach stawiamy sobie za cel sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

  Posiadamy aż 9 inwestycji zrealizowanych i 1 w trakcie realizacji. Dbamy o to, aby każda z naszych inwestycji została wykonana w najwyższym standardzie i wyjątkowej lokalizacji, a szeroka oferta w pełni spełniała oczekiwania naszych klientów. Każdy nasz projekt jest wyjątkowy: od ekskluzywnego biurowca po zielone osiedle w zabudowie szeregowej.

fora inwestycji dewelopera Dom.Developer w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO