portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Dolcan Sp. z o.o.

  adres:
  Łodygowa 26 ; Warszawa 03-687
  tel:
  /22/ 512-33-40
  fax:
  /22/ 512-33-00
  www:
  http://www.dolcan.com.pl
  email:
  biuro@dolcan.com.pl
  Dolcan to jedna z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich prowadzących swoją działalność w Warszawie i okolicach oraz innych miastach w Polsce.
  Spółka powstała w 1991 roku. Zatrudnia ponad 100 pracowników, kadrę menedżerską tworzą wysokiej klasy specjaliści. Kapitał firmy jest w 100% polski.

  Podstawową działalnością firmy są kompleksowe projekty inwestycyjne, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

  Większość inwestycji realizujemy w Warszawie, w podwarszawskich Ząbkach, oraz w Lublinie, Częstochowie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie.

  Firma posiada własną kadrę specjalistów różnych branż oraz bazę transportowo-materiałową. Własnością spółki są 3 hurtownie materiałów budowlanych i wykończeniowych, usprawniających realizację inwestycji.

  Dolcan jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Czterokrotnie otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat Dewelopera, za każdym razem spełniając rygorystyczne kryteria stawiane przez Kapitułę. Certyfikat stwierdza, że jesteśmy firmą ustabilizowaną na rynku, o najwyższym poziomie wiarygodności i jakości świadczonych usług.

fora inwestycji dewelopera Dolcan w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO