portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Dantex S.A.

  adres:
  Płocka 9/11 ; Warszawa 01-231
  tel:
  +48 22 578 41 00
  fax:
  +48 22 578 41 01
  www:
  http://www.dantex.pl
  email:
  dantex@dantex.pl
  Dantex to firma z ponad 25-letnią historią działalności.
  Spółka została założona w 1983 roku, jako firma działająca w branży odzieżowej. W ciągu kilku lat Dantex stał się jednym z największych krajowych producentów markowych kolekcji na eksport, głównie na rynki krajów Europy Zachodniej. Rozpoznawalność w Polsce zapewniała Spółce własna sieć firmowych salonów sprzedaży. Produkcja odzieżowa została zakończona do roku 2004.

  Od 1995 roku, dla zdywersyfikowania źródeł dochodów, Dantex rozpoczął działalność w branży deweloperskiej, która wskazywała na znacznie wyższą rentowność. Do roku 2008 Spółka zrealizowała 18 projektów deweloperskich o łącznej powierzchni ponad 46 000 m2. Wizytówką firmy jest centrum biurowe "Płocka Centrum" w Warszawie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie finansowego centrum stolicy. Kolejne inwestycje firmy realizowane były na Służewcu Przemysłowym w Warszawie, gdzie znajduje się największy kompleks biurowy w Polsce.

  Obecnie Dantex jest właścicielem blisko 40 000 m2 nowoczesnych powierzchni biurowych i handlowo-usługowych w Warszawie oraz w Katowicach. Dantex oferuje klientom profesjonalne zarządzanie oraz administrowanie wynajętymi od Spółki powierzchniami lub całymi obiektami.

fora inwestycji dewelopera Dantex w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO