portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  DOR GROUP

  adres:
  Al. Szucha 11a lok. 1 ; Warszawa 00-580
  tel:
  (22) 629 23 44
  fax:
  (22) 622 87 51
  www:
  http://www.dor.pl/
  email:
  sprzedaz@dor.pl
  Jesteśmy doświadczoną grupą kapitałową działającą w Polsce od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości powoduje, że potrafimy dostosować się do wymagań klientów i przygotować ofertę zgodną z ich oczekiwaniami. Działamy zarówno w obszarze budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się apartamenty, lokale mieszkaniowe w najpopularniejszych metrażach oraz powierzchnie biurowe i lokale usługowe.

  DOR GROUP jest marką parasolową. Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów do każdej inwestycji powoływana jest osobna spółka celowa.

  Jesteśmy firmą deweloperską opartą na solidnych fundamentach finansowych, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo realizacji każdej z naszych inwestycji. Właściwa polityka zatrudnienia i pozyskiwania partnerów biznesowych skutkuje wysokim standardem realizowanych inwestycji oraz indywidualnym podejściem w trakcie obsługi klienta.

  Założycielami DOR GROUP są firmy BEN HOLDINGS LTD i AVON HOLDINGS GROUP od wielu lat działające na międzynarodowym rynku nieruchomości.

  BEN HOLDINGS LTD specjalizuje się w inwestycjach rynku nieruchomości oraz hi-tech. Poza terenem Polski inwestuje na rynkach w Holandii, Węgrzech i w Izraelu. W Polsce reprezentuje ją właściciel Avi Ben Dov.

  AVON HOLDINGS GROUP działa w Polsce od 1995 r. Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Jej reprezentantem na terenie Polski jest inżynier Michale Shapiro.

  Projekty, wybudowane przez 12 lat istnienia Spółki, plasują ją w czołówce branży deweloperskiej. Pozycja ta jest wynikiem profesjonalnego podejścia do realizowanych osiedli, sprawnej sprzedaży i ogromnych możliwości inwestycyjnych.

fora inwestycji dewelopera DOR GROUP w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO