portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  DOMUS DEVELOPMENT Sp. z o. o. s.k.

  adres:
  ul. Puławska 182 ; Warszawa 02-670
  tel:
  (22) 401-77-74
  www:
  http://domusdevelopment.pl
  email:
  domus@domusdevelopment.pl
  Firma DOMUS DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2008 r. Jest Spółką, która realizuje małe i średnie inwestycje deweloperskie. Aktualnie Spółka zakończyła budowę bloku mieszkalnego zlokalizowanego w Otwocku, przy ul. Sportowej 6E „VILLA DOMUS”- 100 % mieszkań sprzedanych. Inwestycja charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją oraz wysoką jakością wykończenia. Spółka nie prowadzi żadnej innej działalności gospodarczej. Dużym atutem Spółki jest doświadczenie właściciela w prowadzeniu tego typu projektów – zrealizowane projekty deweloperskie w kraju i za granicą. W swojej długofalowej strategii rozwoju Spółka zakłada realizację podobnych projektów deweloperskich charakteryzujących się bardzo dobrą lokalizacją i wysoką jakością wykończenia.
  Wierzymy, że lokalizację, które wybieramy dla naszych klientów, oryginalne projekty architektoniczne i profesjonalna obsługa sprosta wysokim wymaganiom naszych klientów.

fora inwestycji dewelopera DOMUS DEVELOPMENT w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO