portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  DOMEX-BUD Development S.A.

  adres:
  ul. J. Supińskiego 1 ; Wrocław 52-317
  tel:
  71 339 40 55
  fax:
  71 339 40 55
  www:
  http://www.domex-bud.pl/
  email:
  biuro@domex-bud.pl
  DOMEX-BUD Development S.A. jest firmą deweloperską działającą na rynku budowlanym we Wrocławiu i jego okolicach od 2004 roku.
  W latach 2004-2006 Spółka zrealizowała swoje pierwsze inwestycje mieszkaniowe oraz nabyła grunty pod kolejne projekty mieszkaniowe.
  W styczniu 2007 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę akcyjną.
  Od 9 października 2008 r. akcje DOMEX-BUD Development S.A. notowane są na GPW na rynku New Connect.

  Działalność DOMEX-BUD Development S.A. koncentruje się na budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych oraz mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Oferowane przez Spółkę nieruchomości można podzielić na dwie kategorie: mieszkania standardowe (standard deweloperski, pow. 30-80m2) oraz domki jednorodzinne (pow. 120-150m2).

  Spółka starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i gustom Klientów tworzy miejsca które są przyjazne i pełne uroku. To wszystko po to, aby zakup mieszkania, domu stał się przyjemnością, a nie trudnym wyborem. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta poprzez budowanie partnerskich relacji, doradztwo oraz podejmowanie dialogu na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi, Spółka oferuje pomoc potencjalnemu nabywcy przy pozyskaniu kredytu na zakup mieszkania lub domu.

fora inwestycji dewelopera DOMEX-BUD Development w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO