portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Crystal Development Sp. z o.o.

  adres:
  Krakowiaków 103 ; Warszawa 02–255
  tel:
  +48 512 18 66 11
  www:
  www.crystalresidence.pl
  email:
  biuro@crystalresidence.pl
  Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń zawodowych, jakie zdobywaliśmy przy realizacji inwestycji budowlanych w Polsce i poza jej granicami, utworzyliśmy firmę. Zjednoczony pod jedną marką zespół profesjonalistów zarówno z branży budowlanej jak i marketingu i finansów.

  Jesteśmy odpowiedzią dla wymagającego Klienta, chcącego inwestować na rynku nieruchomości lub też poszukującego „swojego kawałka świata” – swojego miejsca.

  Każdy z realizowanych projektów jest odzwierciedleniem naszych najlepszych umiejętności, wiedzy, praktyki a także wyobrażeń i dążeń do ciągłego doskonalenia. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość obsługi i wykonawstwa. Zgodność z trendami rynku, nowościami technicznymi i rozwiązaniami ekologicznymi w budownictwie.

  Doświadczenie członków naszego zespołu sięga wieloletniej praktyki generalnego wykonawstwa na prestiżowych inwestycjach warszawskich i łódzkich. Są wśród nas specjaliści ds. kompleksowej obsługi procesu sprzedaży jak i doradcy finansowi.

  Jesteśmy związani z projektami Irydom - Warszawa; Point 48 - Warszawa; Multikino – Poznań; budynek mieszkaniowy przy Królowej Jadwigi w Pruszkowie, Ogrody Schiraz oraz wielu innych gdzie, uczestniczyliśmy w częściowych procesach związanych z obsługą deweloperską.

  Znajomością instrumentów rynku finansowo kapitałowego i umiejętnością ich praktycznych zastosowań wspieramy naszych Klientów w procesie zakupu i pozyskania finansowania na takie przedsięwzięcia.

  Zapewniamy :

  * atrakcyjne wizualnie projekty
  * najwyższej jakości wykonawstwo
  * wysokiej klasy materiały
  * terminowość robót
  * przejrzyste warunki współpracy
  * proste rozwiązania
  * elastyczność i profesjonalizm obsługi
  * wiarygodne partnerstwo
  * profesjonalne doradztwo finansowe i inwestycyjne.

  Zapewniając o jakości naszej pracy postanowiliśmy zarządzać naszymi budynkami, współtworząc wspólnoty mieszkaniowe. Oparte na dialogu i współdziałaniu sąsiedztwo w przyjaznej atmosferze.

fora inwestycji dewelopera Crystal Development w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO