portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Constructa Plus

  adres:
  Małopolska 8 ; Poznań 60-616
  tel:
  +48 61 869 0304
  fax:
  +48 61 864 2739
  www:
  http://www.constructa.com.pl
  email:
  sekretariat@constructa.com.pl
  Spółka Constructa Plus Sp. z o.o. powstała w grudniu 1993 r. Pierwsza siedziba zlokalizowana była przy ul. Woźnej 10 w Poznaniu, następnie w latach 1998 - 2009 przy ul. Łukaszewicza 43 w Poznaniu. W obecnej siedzibie – odrestaurowanej willi miejskiej - przy ul. Małopolskiej 8 w Poznaniu, spółka prowadzi działalność od połowy 2009 roku.

  W latach 2005-2009 Constructa Plus zrealizowała na terenie kraju, w systemie generalnej realizacji inwestycji, między innymi: hale magazynowe, chłodnie, cross-dock i budynki biurowe dla spółek Raben Polska, Fresh Logistics, GLS, Brohem Metal. W tym okresie również rozbudowano kompleks pałacowy w Wiejcach o zabudowania folwarczne oraz przeprowadzono kompleksową rewitalizację zabytkowego parku przypałacowego. Ponadto zrealizowano inwestycję, jaką była stacja obsługi pojazdów typu ciężkiego w Komornikach pod Poznaniem.

  Podstawową działalnością Spółki jest świadczenie usług związanych z generalną realizacją inwestycji budowlanych, w tym pozyskiwanie nieruchomości na cele inwestycyjne oraz realizacja zadań inwestycyjnych. Spółka prowadzi również działalność deweloperską oraz wynajmuje powierzchnie biurowe i mieszkalne.

fora inwestycji dewelopera Constructa Plus w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO