portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  COGIK SP. z o.o.

  adres:
  ul. Grójecka 186 ; Warszawa 02-390
  tel:
  (022) 824 43 33 w.101
  fax:
  (022) 824 43 33 w.111
  www:
  http://www.cogik.com.pl/
  email:
  bud@cogik.com.pl
  Przedsiębiorstwo Państwowe COGIK (Centralny Ośrodek Geodezji i Kartografii) powstało w 1988 roku. Początkowo świadczyło usługi geodezyjno-kartograficzne, zajmowało się gospodarką nieruchomościami oraz sprzedażą i serwisem instrumentów geodezyjnych japońskiej firmy SOKKIA. W roku 1991 Przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane, przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w ramach której powołano w 1993 roku Zakład Budownictwa, zajmujący się budową i sprzedażą domów, segmentów mieszkalnych, oraz mieszkań.

  Spółka COGIK zatrudnia inżynierów z branży budowlanej tworzących zespół kompetentnych, uczciwych, odpowiedzialnie wykonujących swoje zadania ludzi, a inwestycje budowlane realizuje w oparciu o system generalnego wykonawstwa. Wysokokwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna pozwala również świadczyć usługi polegające na zarządzaniu nieruchomościami przez siebie zrealizowanymi oraz dla zewnętrznych wspólnot, a także usługi w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych na zasadzie inwestora zastępczego.


  COGIK Sp. z o.o. jest właścicielem kilku nieruchomości, w tym między innymi trzech terenów inwestycyjnych w Polanicy Zdrój, z których jeden jest obecnie przygotowywany do realizacji w ramach utworzonej spółki celowej, trzystu dwudziestometrowego biura w centrum Warszawy, w którym Spółka ma swoją siedzibę, luksusowego apartamentu w Juracie oraz kilku innych nieruchomości.

fora inwestycji dewelopera COGIK w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO