portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Budotex Sp. z o.o.

  adres:
  Czekoladowa 49a ; Wrocław 52-326
  tel:
  (71) 78 66 540
  www:
  http://budotex.pl
  Budotex Sp. z o.o. to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym - oferujemy komfortowe i funkcjonalne gotowe mieszkania. Wrocław to miasto, na którego rynku działamy od ponad dwóch dekad.

  W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji przygotowanych z największą starannością i wykończonych z najwyższej jakości materiałów. Stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta, staramy się zawsze przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości.

  Dzięki naszym inwestycjom, obfitującym w piękne i okazałe wille, Wrocław znacznie zyskuje na swym wizerunku. Z satysfakcją współuczestniczymy w jego kreacji, realizując budynki o elewacjach odpowiadających charakterem otoczeniu, za co zostaliśmy niejednokrotnie wyróżnieni w konkursach na najładniejszy budynek miasta Wrocław.

  Developerzy chcący utrzymać dobrą pozycję na rynku, wiedzą o tym, że zarówno wysoka jakość inwestycji, jak i obsługi klienta to podstawa - wypracowaliśmy wysokie standardy pracy, dzięki którym od lat widniejemy na Białej Liście, której patronuje Wrocławska Izba Gospodarcza.

  Ponadto w roku 2010 Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury uhonorowało nas pierwszym miejscem w ogólnopolskim konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” w kategorii usług deweloperskich.

fora inwestycji dewelopera Budotex w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO