portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  BudNest Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Chrzanowskiego 54/4 ; Wrocław 51-141
  tel:
  (71) 725 42 34
  fax:
  (71) 723 12 57
  www:
  http://budnest.pl
  email:
  sprzedaz@budnest.pl
  BudNest Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku deweloperskim od 2006 roku. Specjalizujemy się w branży nieruchomości, oferując na sprzedaż obiekty mieszkalne, działki budowlane i inwestycyjne. Od początku dbamy o atrakcyjność i wysoką jakość naszych produktów.

  Budujemy domy oraz mieszkania, dostępne również z częścią ogrodową. Preferowane przez nas lokalizacje to Wrocław i jego bliskie okolice. Daje to możliwość korzystania z zalet miejskiej infrastruktury, a jednocześnie odpoczynek od zgiełku dużej aglomeracji.

  Działając w wymagającej branży budowlanej stawiamy na wysoki poziom usług, uznając, że to najlepsza droga do zadowolenia Klienta i utrwalenia naszej dobrej marki. Lata doświadczeń w połączeniu z solidnością stanowią wiarygodną gwarancję udanych inwestycji.

  Pracownicy naszej spółki są specjalistami w branży budowlanej.Posiadają dużą praktykę zawodową, doświadczenie w prowadzeniu inwestycji i zarządzaniu projektami. Ich zadaniem jest sprawić, aby współpraca z Kontrahentami była w pełni profesjonalna.

  Cztery razy w roku bierzemy aktywny udział w targach mieszkaniowych, aby mieć bieżący dostęp do wszystkich branżowych aktualności. Także dzięki temu jesteśmy już rozpoznawalnym udziałowcem wrocławskiego rynku deweloperskiego.

fora inwestycji dewelopera BudNest w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO