portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe




  BFI INCO Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Wspólna 25 ; Warszawa 00-519
  tel:
  (22) 586 52 25
  fax:
  (22) 586 52 45
  www:
  http://www.przylipowychdrzewach.pl/
  BFI INCO Sp. z o.o. jest spółką celową, utworzoną w 2007 roku, do realizacji projektu budowy osiedla mieszkaniowego "Przy lipowych drzewach" w Pruszkowie.
  Właścicielami i współtwórcami spółki są Inco-Veritas S.A. i Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. w Warszawie.

  Inco-Veritas jest spółką akcyjną istniejącą od 1947 roku wyłącznie z polskim kapitałem. Prowadzi działalność produkcyjną, handlową i wydawniczą.
  W oddziałach spółki zlokalizowanych na terenie całego kraju pracuje blisko 1,2 tys. osób.
  Spółka jest znanym liderem na rynku krajowym w produkcji płynu do mycia naczyń "Ludwik", nawozów ogrodniczych (m.in. azofoska, florowit), opakowań z tworzyw sztucznych, tarcz ściernych, uszczelnień technicznych, a także szkła artystycznego.
  Działalność wydawniczą realizuje Instytut Wydawniczy "PAX".
  Spółka posiada również blisko 20 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania oraz obrotu nieruchomościami. Obecnie zarządza ponad 50 nieruchomościami o łącznej powierzchni blisko 200 tys. m².

  Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o., od lat specjalizuje się w realizacji dużych projektów budownictwa mieszkaniowego (MŁOCINY I, STRUMYKOWA, ŁĘKOCIŃSKA), a od 2003 roku także dewelopingu (apartamentowiec na ul. Bartyckiej, Osiedle mieszkaniowe "Zielone przedmieście", "Na Mazowszu dom" w Markach). BFI Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu nowoczesnych metod realizacji projektów inwestycyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co gwarantuje szybką i terminową realizację osiedla "Przy lipowych drzewach" oraz jego wysoką jakość.

  BFI INCO Sp. z o.o., to połączenie dużego potencjału inwestycyjnego z ogromnym doświadczeniem realizacyjnym w budownictwie mieszkaniowym.

fora inwestycji dewelopera BFI INCO w portalu www.MojeOsiedle.pl





   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO