portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Atrium Sp. z o.o.

  adres:
  Rogowska 5 ; Wrocław 54-440
  tel:
  48 71 707 33 99
  fax:
  48 71 353 93 04
  www:
  http://www.atrium.net.pl/
  email:
  biuro@atrium.net.pl
  Spółka Atrium realizuje projekty deweloperskie od ponad 6 lat. Wysoka baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową firmy dając gwarancję zarówno klientom jak i kooperantom. Możliwe jest to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu napływowi kapitału. Do końca 2009 roku Atrium oddała do użytku kilkaset mieszkań i apartamentów zrealizowanych w przeprowadzonych inwestycjach.

  Naszą misją jest realizowanie potrzeb ludzi, wsłuchiwanie się w ich sugestie, a przy tym dbałość o ciągłe podwyższanie standardów i jakości oferowanych mieszkań. To co wyróżnia Atrium spośród szerokiego rynku deweloperskiego to szczególna dbałość i troska o obsługę klientów na każdym etapie współpracy, nie tylko podczas wyboru i zakupu mieszkania, ale również później. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zawsze służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem.

fora inwestycji dewelopera Atrium w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO