portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  Archicom Holding Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Liskego 7 ; Wrocław 50-345
  tel:
  71/78 58 800
  fax:
  71/78 58 801
  www:
  http://www.archicom.pl/
  Działalność Grupy Archicom od 1986 roku związana jest z procesem realizacji inwestycji w budownictwie. Zajmujemy się: projektowaniem, kompleksowym zarządzaniem procesem inwestycyjnym, działalnością developerską. Wznosimy budynki apartamentowe, chronione osiedla domów i mieszkań oraz budynki komercyjne z przeznaczeniem na sprzedaż i wynajem.

  Archcom koncentruje swoją działalność głownie we Wrocławiu, gdzie zbudował silną pozycję jako deweloper i partner biznesowy. Z 260.000mkw nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu Archicom zaprojektował ponad 40%, z czego niemal wszystkie są zlokalizowane w centrum miasta.

  Zrealizowaliśmy ponad 130 obiektów najczęściej tak skomplikowanych, jak banki, hotele, biurowce. Otrzymaliśmy wiele cennych nagród i wyróżnień, w tym nagrody ministerialne, pięciokrotnie Certyfikat Dewelopera, czterokrotnie Gazele Biznesu, trzykrotnie certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play a także tytuł Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce.

  Swoją pozycję rynkową Grupa Archicom zawdzięcza oryginalnym projektom architektonicznym i aranżacjom przestrzeni, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, kreatywność i profesjonalizm.fora inwestycji dewelopera Archicom Holding w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO