portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  ATC Development Sp. z o.o.

  adres:
  Świdnicka 31 ; Wrocław 50-066
  tel:
  71 790 11 00
  fax:
  71 782 22 52
  www:
  http://www.atcdevelopment.pl/
  email:
  biuro@atcdevelopment.pl
  ATC Development Sp. z o.o. to spółka celowa powołana do zrealizowania inwestycji ŚRÓDMIEŚCIE OD NOWA.

  Udziałowcami spółki są m.in. właściciele firm: Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie Castellum Sp. z o.o. (www.castellum.pl) i Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych Krzysztof Zawadzki - PREiB (www.preib.pl).

  Castellum to firma budowlano-konserwatorska o wieloletnim doświadczeniu, zajmująca się głównie kompleksową rewaloryzacją obiektów i zespołów zabytkowych (w tym zespołów pałacowo-parkowych, kościołów, staromiejskich kamienic i innych budowli historycznych) w Polsce, Niemczech i Anglii. W swoim dorobku firma ma również budynki i osiedla mieszkalne oraz budynki użyteczności publicznej. Oprócz działalności komercyjnej firma realizuje również cele społeczne, aktywnie uczestnicząc w działaniach na rzecz ochrony zabytków poprzez wspieranie organizacji pożytku publicznego, m.in. Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków, Fundacji Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej oraz poprzez wsparcie finansowe szeregu przedsięwzięć konserwatorskich.

  PREiB to firma budowlana o 20-letniej tradycji i bogatym doświadczeniu, realizująca przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, głównie budynki i osiedla mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej oraz modernizacje budynków istniejących i renowacje obiektów zabytkowych, w tym m.in. remonty i renowacje zabytkowych elewacji budynków.

fora inwestycji dewelopera ATC Development w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO