portal osiedli, dzielnic i miast
Portal Lokalnych Społeczności

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO

Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO


Forum osiedla, dzielnicy lub miasta:

Użyj mapki lub wyszukiwarki, aby przejść
na forum osiedla, dzielnicy lub miasta
chcę założyć forum osiedlowe
  AMA-BUD Sp. z o.o.

  adres:
  ul. Grzymalitów 34 ; Warszawa 03-141
  tel:
  /022/ 302-06-01
  www:
  http://www.ama-bud.pl/
  „AMA-BUD” Sp. z o.o. to firma dewelopersko – inwestycyjna działająca na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego od 1999 roku. W ciągu 10 lat istnienia spółki zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala sprostać wymaganiom naszych klientów.

  Swoją działalność prowadzimy w oparciu o dbałość i zadowolenie każdego Nabywcy mieszkania. Szczególną uwagę przywiązujemy do rzetelnej i fachowej obsługi klienta.


  Zarząd Spółki jest reprezentowany przez :

  Prezesa – Andrzeja Krystynus odpowiedzialnego za sprawy związane z przygotowaniem inwestycji oraz wzajemnymi kontaktami z klientami.

  Wiceprezesa – Michała Jaczewskiego, w którego gestii jest nadzorowanie wszelkich spraw dotyczących przebiegu realizacji inwestycji.

  Jednocześnie do Państwa dyspozycji pozostaje pozostały personel firmy, który służy ze swej strony fachową i kompetentną obsługą.

  Przy realizacji obiektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego stosujemy tradycyjna technologię w połączeniu z nowoczesną koncepcją architektoniczną.

  Zrealizowane przez nas inwestycje „TEKLINEK – 2000”, „PARK PIASKOWA”, „PARK PIASKOWA II” oraz „ZAKĄTEK WIŚLANY” charakteryzują się estetycznym wizerunkiem, solidnością i wysoką jakością wykonania. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości oferowanych mieszkań i bezpieczeństwa finansowego inwestycji.

  Pragniemy być firmą rzetelną budującą swój wizerunek na zaufaniu klientów.

  Dysponujemy prawem własności do szeregu działek gruntu na których w najbliższym czasie zamierzamy rozpocząć budowę kolejnych projektów mieszkaniowych na terenie Warszawy.

  „AMA-BUD” Sp. z o.o. jest członkiem – założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

fora inwestycji dewelopera AMA-BUD w portalu www.MojeOsiedle.pl

   [nowe forum] [deweloperzy]


 
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2020  |   Załóż forum   |  Kontakt   |  O nas   |  Regulamin   |  Reklama Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO